Zajączek Uczy

Korepetycje online
z języka niemieckiego

Język niemiecki dla wszystkich

Język niemiecki niestety nie cieszy tak dużą popularnością, jak język angielski w gronie najmłodszych. Nasza Klientka, korepetytorka języka niemieckiego, bardzo chciała to zmienić. W ten oto sposób narodził się w jej głowie pomysł stworzenia małego biznesu, jakim są korepetycje on-line z języka niemieckiego. Nasza Klientka od dawna miała już cały pomysł w głowie, ale nie potrafiła go przenieść do sieci. Tak więc z pomocą przyszliśmy my.

Korepetycje on-line ze względu na swój charakter prowadzenia wymagały stworzenia dedykowanego sklepu, który umożliwiłby zakup lekcji w sieci. Na rynku jest wiele portali które umożliwiają ogłaszanie się korepetytorom, ale jednym z głównych minusów takiego rozwiązania są prowizje, których nasza Klientka chciała uniknąć, zwłaszcza że wiąże dłuższą przyszłość ze swoją działalnością. Tym samym najbardziej ekonomiczną opcją dla niej było stworzenie własnego sklepu internetowego.

Od czego by tu zacząć?

Przy tworzeniu sklepu internetowego jest o wiele więcej zadań do zrobienia, niż przy zwykłej witrynie internetowej. Oprócz wizualnych aspektów musieliśmy się skupić również nad wszystkimi elementami, które są potrzebne do bezpiecznego oraz poprawnego działania sklepu on-line. Swoją pracę rozpoczęliśmy od walorów wizualnych. Zaprogramowaliśmy układ strony zgodnie z projektem graficznym. Odpowiednie połączenie wszystkich elementów graficznych stworzyło nam niepowtarzalny bajkowy styl, który idealnie wpisywał się w koncepcje naszej Klientki, która chciała sprawić radość z języka niemieckiego najmłodszym, ale nie tylko.

Kolejne kroki w tworzeniu sklepu

Po nadaniu stylu graficznego przyszła pora na kolejne elementy witryny. Klientka dostarczyła nam pełną listę wariantów lekcji, które chciała umieścić w swojej ofercie. Wszystkie rodzaje zajęć zostały odpowiednio pogrupowane i opisane. Została również przez nas dodana opcja wystawiania opinii poszczególnym wariantom, tak aby nowemu Klientowi ułatwić wybór.

Mając już zakończony temat oprawy graficznej oraz treści sklepu, mogliśmy skupić się na poprawnym działaniu witryny na wszystkich przeglądarkach oraz urządzeniach. Następnie poddaliśmy witrynę pełnej optymalizacji szybkości PageSpeed Insight, a na sam koniec zostawiliśmy metody płatności. Rozwiązanie, które zostało przez nas wybrane to Przelewy24, które z uwagi na bardzo bezpieczny system, posiada wsparcie wielu mniej popularnych kart płatniczych oraz bardzo niską prowizję.

Czy mały biznes też może wysoko mierzyć?

Zajączek Uczy, bo tak właśnie nazywa się sklep z korepetycjami naszej Klientki, to mały biznes, który chce sięgać wysoko. Lekcje on-line idealnie znalazły zastosowanie w dzisiejszych czasach. Sklep jest kompletny, prezentuje bardzo wysoki poziom wykonania oraz swój indywidualny styl, który zaskakuje wszystkich pozytywnie. Co najważniejsze, wizja i cel naszej Klientki, aby trafić przede wszystkim do najmłodszym, został dzięki pracy naszego zespołu osiągnięty.

Odwiedź sklep i sam dokonaj wyboru, czy warto nam zaufać. Dla nas nie liczy się rozmiar biznesu, nasze rozwiązania są dla każdego!

Zobacz stronę

Zobacz realizacje

Rozpocznij swój projekt

Szukasz rozwiązania?
Jesteśmy dostępni online