OK Klima

Klimatyzacja, Wentylacja, Serwis

Eksperci od tworzenia klimatu w biurach i domach

Latem na zewnątrz temperatura z dnia na dzień rośnie, jest coraz cieplej, a co za tym idzie, rośnie również zapotrzebowanie na schłodzenie biurowców, czy obiektów prywatnych. Właściciel nowo powstałego start-up’u OK-KLIMA był świadomy, że okres lata będzie najlepszym czasem do rozwinięcia skrzydeł swojej działalności i pozyskania dużego grona Klientów, którzy pozostaną z nim na dłużej.

Internet jest już tak dużą częścią naszego życia, że nikogo nie zdziwi stwierdzenie, że sieć to najlepsze miejsce do pozyskiwania nowych Klientów oraz reklamowania swojego biznesu. Właściciel OK-KLIMA był tego w pełni świadomy, potrzebował specjalistów, którzy pomogą mu zbudować bezkonkurencyjny wizerunek marki w sieci. Szukając pomocy, trafił na nas, a my bez chwili namysłu podjęliśmy współpracę.

Nowym firmom nie jest łatwo zdobyć rynek

Największym problemem dla nowych firm jest konkurencja, która ma wieloletnie doświadczenie. Witryna naszego Klienta musiała wyróżniać się na tle innych tak, aby zachęcić nowych Klientów do współpracy. Wygląd to jednak nie jedyny aspekt składający się na sukces w procesie pozyskiwania nowego Klienta. Rolę odgrywają również walory wizualne, które stanowią nieodłączny element witryny skrojonej na miarę wymagań Klienta. Naszemu Klientowi zależało również na odpowiednio dobranym rozwiązaniu, które pozwoli mu na szybką wycenę systemu klimatyzacji, tak aby potencjalny Klient miał możliwość szybkiej symulacji cen dla danego typu klimatyzacji.

Funkcjonalność strony jako jedna z najważniejszych cech

Naszemu Klientowi OK-KLIMA zależało na wprowadzeniu kalkulatora cen, tak aby każdy Klient mógł dostać szybką wycenę. Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klienta, stworzyliśmy bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze system. Zainteresowane klimatyzacją osoby, dzięki stworzonemu przez nas specjalnemu kalkulatorowi mogą szybko i wygodnie poznać przybliżone koszty posiadania klimatyzacji.

Budowa charakteru strony

Dobór kolorystyczny był dla nas oczywisty, niebieski który kojarzy się z zimnem oraz czerwony, jak wiadomo, kojarzący się z ciepłem. Odpowiednie połączenie tych kolorów zapewniło odpowiedni klimat strony. Barwy to jednak nie wszystko. Ważnym elementem każdej strony jest również baner, który w pierwszej kolejności przykuwa uwagę odbiorcy. Pomysł oraz wykonanie tego elementu często decyduje bowiem o tym, czy nowy odwiedzający z nami pozostanie na dłużej. Klient zasugerował nam umieszczenie krótkiego żartobliwego klipu, który zainteresuje Klienta, a nawet poprawi mu humor. Na stronie jest również wiele krótkich haseł oraz treści, które pomimo swoje lekkości są pełne treści, które nasz Klient chciał przekazać swoim potencjalnym odbiorcom.

Jak za darmo pozycjonować stronę w silnikach wyszukiwarek?

Pozycjonowanie to proces, który ma na celu umieszczenie Twojej witryny na jedno z pierwszych miejsc w wynikach wyszukiwania odpowiednich fraz przez potencjalnych Klientów. Istnieje wiele metod pozycjonowania, zarówno tych płatnych, jak i tych darmowych. Jeden z wielu sposobów to blog i wpisy. Regularnie dodawana treść, która jest unikatowa ma na celu przede wszystkim poprawić pozycję witryny. Zaadaptowaliśmy odpowiednie systemy podczas tworzenia witryny, tak aby nasz Klient bez żadnych problemów mógł dzielić się swoimi nowymi realizacjami. Obsługa wpisów na blogu jest bardzo prosta, dzięki czemu nie generuje to niepotrzebnych dodatkowych kosztów w postaci opłat za specjalistę.

Lepsi od konkurencji?

Naszym sukcesem jest to, że witryna OK-KLIMA wyróżnia się na tle stron konkurencji. Wpływ na to mają z jednej strony odpowiednio dobrane barwy, a z drugiej strony teksty i rozwiązania ułatwiające odbiorcom łatwiejsze poruszanie się po stworzonej przez nas stronie. Wszystko to ma zaś swoje odzwierciedlenie w ogromnym zainteresowaniu działalnością naszego Klienta OK-Klima, co z kolei przekłada się na zwiększenie liczby jego Klientów.

Strona o klimatyzacji to nie jedyna, którą można przedstawić lepiej niż 99% konkurencji, z naszą pomocą to możliwe!

Zobacz stronę

Zobacz realizacje

Rozpocznij swój projekt

Szukasz rozwiązania?
Jesteśmy dostępni online