HLI

Heavy Lifting Insight

Nigdy nie jest za ciężko

Specjaliści z Heavy Lifting Insight to ludzie ogromnych czynów, rozwiązali nie jeden ciężki problem i to dosłownie. HLI to firma, która zajmuję się przemieszczaniem ogromnych, a przede wszystkim ciężkich konstrukcji. Jednym słowem, to co wiedza w połączeniu z technologią może zdziałać może zadziwić nawet największego niedowiarka. Kontakt ze strony HLI bardzo nas ucieszył. Jak się okazało, pomimo tego, że nasze zespoły działają w kompletnie innych branżach, to mamy cechy wspólne, najpierw planujemy, a potem działamy.

Zespół HLI potrzebował dobrej reklamy w sieci, postawili więc na witrynę, w której będą mogli prezentować swoje dokonania na obszarze globalnym i lokalnym. Rozmiar ich prac jest naprawdę imponujący, a naszym zadaniem było przeniesienie tego do sieci, w jak najciekawszy sposób.

Najpierw plan, potem działanie

Pracę jak zawsze zaczęliśmy nad ogólnym układem strony, wykonaliśmy kod według projektu graficznego, który był rozbudowany i zawierał ogrom szczegółów. W tym miejscu perfekcja była najważniejsza, wszystko ze sobą musiało współgrać, bez żadnych ustępstw. Kolorem dominującym stał się czerwony. Pomimo odważnego wyboru, strona utrzymała idealną kompozycję. Po wykonaniu układu witryny i optymalizacji pod względem poprawnego wyświetlania stron na wszystkich przeglądarkach oraz urządzeniach, w tym mobilnych, przyszła pora na zapełnienie strony treściami, takimi jak autorskie teksty czy zdjęcia. Co istotne w tym miejscu, mimo że na stronie HLI możemy znaleźć ogromną ilość zdjęć, to witryna nie ma żadnych problemów z szybkim ładowaniem się, a wszystko to dzięki optymalizacji PageSpeed Insight.

Ciągły rozwój, chęć dzielenia się z światem

Zespół HLI ma coraz większe wyzwania i coraz więcej pracy. Mało jest bowiem firm, które potrafią dokonywać niemożliwego, a Heavy Lifting Insight zalicza się bezapelacyjnie do tego wąskiego grona. Po pierwszym spotkaniu, gdy zobaczyliśmy realizacje, stwierdziliśmy bez cienia wątpliwości, że na witrynie musi zostać wykonana rozbudowana sekcja realizacji. Wprowadziliśmy potrzebne rozwiązania, które umożliwiają zespołowi HLI udostępniać wyniki swojej ciężkiej pracy. Takie dokonania nie mogą przejść bez żadnego aplauzu. Wpisy również pomagają w pozycjonowaniu strony, a przy takiej profesji, zawsze jest o czym pisać i każda wzmianka o mniejszej, czy większej realizacji będzie interesująca.

Sukces niejedno ma imię

Stworzenie idealnego miejsca w sieci dla HLI zakończyło się sukcesem. Witryna jest kompletna, jej styl graficzny oraz detale są na najwyższym poziomie, wszystko zostało doprowadzone do perfekcji, bez żadnych uproszczeń. Zespół teraz może cieszyć się nowoczesną reklamą swojej działalności oraz ma możliwość przedstawienia całemu światu swoich realizacji. Im wyżej mierzysz, tym większy sukces osiągniesz, a HLI jest idealnym przykładem, że niemożliwe staje się możliwe!

My również mierzymy wysoko i nie boimy się współpracować z globalnymi firmami, sprawdź naszą realizację Heavy Lifting Insight i oceń nasz sukces.

Zobacz stronę

Zobacz realizacje

Rozpocznij swój projekt

Szukasz rozwiązania?
Jesteśmy dostępni online