Burtan Sports

treningi, suplementy, dieta

Specjalista wśród sportu i diety

Zdrowy tryb życia, odpowiednie odżywianie oraz treningi, to klucz do zniwelowania różnego rodzaju kontuzji, czy nawet chorób. Pod marką BurtanSports kryje się Marcin Burtan – profesjonalista w swojej dziedzinie, który prowadzi wielu uzdolnionych sportowców w różnych dyscyplinach. Poprzednia strona Marcina nie spełniała jego oczekiwań w żadnym stopniu, więc zgłosił się do nas z prośbą o stworzenie rozbudowanej platformy.

Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że przebudowa strony nie zakończy się jedynie na zmianach wizualnych. Marcin jest bardzo ambitną osobą i potrzebował zrealizować większy projekt. Z małej strony miał powstać sklep nie tylko z dietami, ale również z suplementami diety oraz ze sprzętem sportowym. Dopełnieniem całej koncepcji miał być blog, który umożliwiłby przekazywanie istotnych informacji Klientom.

Początek przebudowy? Ogrom prac

Budowę każdej witryny, portalu czy sklepu zawsze zaczynamy od szaty graficznej, w przypadku BurtanSports obyło się bez większych zmian. Kolor zielony, który dominował na poprzedniej wersji strony, pozostał, a układ strony został zaprogramowany według projektu graficznego. Do tego wszystkiego została dobrana czcionka i grafika. W ten sposób uzyskaliśmy design strony, który wyglądał świeżo oraz wyróżniał się wśród konkurencji. Zakodowana strona została zoptymalizowana pod względem działania na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych. Nie obyło się jednakże bez poprawienia optymalizacji szybkości PageSpeed Insight. Sam wygląd to jednak nie wszystko. Prędkość ładowania strony również jest bardzo ważna w komforcie użytkowania.

Łatwy w obsłudze sklep

Prosto i szybko nie zawsze idzie w parze z dobrze. W tym przypadku jednak się udało! Sklep i jego mechanika została tak zaprojektowana, aby ułatwić zakup wybranego asortymentu. Wszystkie kroki zakupowe sprowadzają się do minimum. Uruchomiliśmy również bezpieczną i zaufaną bramkę płatności. Marcinowi zależało na bezpieczeństwie swoich Klientów. Bez znaczenia dla niego było, czy są pod jego opieką dietetyczną, czy też nie, o wszystkich bowiem dba tak samo.

Droga komunikacji dla stałych klientów

Podtrzymywanie stałych relacji z Klientami to bardzo ważny aspekt. Na witrynie została wykonana sekcja blogu, za pomocą której BurtanSports może trafiać z nowościami oraz z ważnymi informacjami do swoich fanów, klientów oraz podopiecznych. Kolejnym plusem wpisów jest lepsza pozycja sklepu w wyszukiwarkach.

Meta, ale to nie koniec

Główne cele założone przez nas zostały zrealizowane. Sklep dobrze funkcjonuje, a BurtanSports zyskuje nowych Klientów. Na blogu pojawiają się nowe wpisy, a sami Klienci mogą czerpać wiedzę o zdrowym trybie życia. Każdy, kto odwiedza nową witrynę, nie ma cienia wątpliwości, że trafił w odpowiednie miejsce. Ogrom włożonej pracy możemy podsumować jednym krótkim stwierdzeniem, że stworzyliśmy profesjonalną stronę dla profesjonalisty! Przede wszystkim dobrze poznaliśmy Marcina przez okres naszej współpracy i możemy zapewnić, że to zdecydowanie nie ostatni taki jego projekt w sieci!

Czy zakupy na burtansports.pl są naprawdę, tak proste, jak pisaliśmy? Sprawdź sam.

Zobacz stronę

Zobacz realizacje

Rozpocznij swój projekt

Szukasz rozwiązania?
Jesteśmy dostępni online