best Automax Polska

platforma B2B

Profesjonalna obsługa to nie wszystko

W dzisiejszych czasach, aby osiągnąć sukces w handlu nie wystarczy posiadać tylko dużego wachlarzu produktów w swojej ofercie. Klienci końcowi są coraz bardziej wymagający, szukają nie tylko najniższych cen, ale również asortymentu najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi.

Dystrybutor best Automax Polska zajmujący się sprzedażą części oraz wyposażenia motoryzacyjnego, nie ma żadnego problemu z wyżej wymienionymi elementami. Jedyną częścią działalności naszego klienta, która wymagała interwencji była platforma internetowa, ponieważ odbiegała od panujących standardów i technologii.

Czas na zmiany

Dokładna analiza dotychczasowej odsłony platformy B2B pomogła nam zebrać odpowiednie uwagi oraz pomysły na funkcjonalne dodatki, które idealnie znalazłyby swoje miejsce w nowej odsłonie witryny. Po kilku spotkaniach nasz zespół szczegółowo poznał potrzeby naszego klienta. Opracowaliśmy szczegółowy plan projektu, który zaczęliśmy realizować krok po kroku z zadbaniem o każdy najmniejszy detal.

Masa innowacji, ale wpierw fundamenty

Każda strona, portal czy platforma internetowa powinna posiadać mocne filary, które pozwolą na dalszą stabilną budowę. Platforma B2B best Automax Polska dostała mocne fundamenty, które są bezpieczne, skalowalne oraz w pełni funkcjonalne. Po zrealizowaniu najważniejszego etapu nasz zespół mógł zacząć pracę nad dodatkowymi funkcjami, które miały się przełożyć na łatwość korzystania ze strony.

Koszyk pełen nowości

Witryna po odpowiednim przygotowaniu dostała kilkanaście bardzo przydatnych funkcji, które ułatwiają codziennie składanie zamówień. Nasz zespół zaimplementował dwa tryby wyświetlania kolorów: dzień i noc- tak, aby chronić wzrok klientów, niezależnie o której porze składają zamówienia. Kolejnym usprawnieniem, które znalazło swoje miejsce na platformie to zaawansowana wyszukiwarka asortymentu, która potrafi wyszukiwać po kodach produktu oraz wyświetlać podgląd grafik. W odnalezieniu się w tak bogatej ofercie naszego klienta ułatwia rozbudowane menu boczne, dzięki któremu użytkownik może szybko się przełączyć między kategoriami. Na samej górze swoje miejsce znalazł przełącznik języków. Cała platforma jest teraz bardzo przejrzysta i intuicyjna. Wszystkie zabiegi, które zostały przez nas zastosowane, ułatwiają proces składania zamówień oraz skracają go do minimum.

Synchronizacja z magazynami ERP

Firma best Automax Polska w swojej codziennej pracy wykorzystuje systemy wspomagania sprzedaży, w których na bieżąco aktualizuje swoje stany magazynowe. Udało nam się zaimplantować na stronie pełną synchronizację z magazynami ERP. Zalogowany klient jest w stanie uzyskać informacje o bieżącym stanie magazynowym oraz cenie towaru, a to wszystko w czasie rzeczywistym!

Ważne jak zaczynamy, ale najważniejsze jak kończymy.

Realizacja tego dużego projektu udowodniła nie tylko nam, ale również wam, że nasz zespół specjalistów jest wart każdej ceny. Projekt ten pochłonął ogrom energii, która zwróciła się wraz z zadowoleniem naszego klienta, co motywuje nas do dalszego rozwijania się. Każdy realizowany przez nas projekt kończymy z najwyższą dbałością o szczegóły. Sprawdź, że nie są to tylko nasze puste słowa i wejdź na odświeżoną platformę B2B best Automax Polska.

Odwiedź platformę B2B, i znajdź akcesoria do Twojego pojazdu!

Zobacz stronę

Zobacz realizacje

Rozpocznij swój projekt

Szukasz rozwiązania?
Jesteśmy dostępni online